U nás nájdete Full Servis. Postaráme sa o Vás od momentu kedy sa rozhodnete pre nový dom, až po jeho dokončenie.

U nás nájdete Full Servis.

Postaráme sa o Vás od momentu
kedy sa rozhodnete pre nový dom,

až po jeho dokončenie.

TÚŽITE PO NOVOM BÝVANÍ?

Každý z nás túži po vlastnom bývaní, ktoré bude presne podľa jeho predstáv. Krásny dom s útulnými priestormi a záhrada, v ktorej môže pohodlne tráviť svoj voľný čas. Vo väčšine prípadov sa však problém začína i točí okolo finančných prostriedkov, ktoré sú častokrát nedostatočné. Čo robiť v prípade, že nemáte k dispozícii finančné úspory ani hotovosť, ktorá by vám pri financovaní domu pomohla? Je možné postaviť dom bez hotovosti?

          Máme pre vás dobrú správu, pretože odpoveď na vaše otázky je áno. Situácia každého klienta je veľmi individuálna a my si zakladáme na individuálnom prístupe u každého, kto sa na nás obrátil s otázkami o financovaní nového domu. Naši finanční špecialisti sú vám k dispozícii sedem dní v týždni a na vaše otázky sme schopní odpovedať v priebehu 24 hodín. Pri financovaní nehnuteľnosti sa môžete ocitnúť v dvoch rôznych situáciách.

          Prvou z nich je situácia, kedy už ste vlastníkom pozemku, na ktorom má nový dom vyrásť. Nemusíte vešať hlavu ani v prípade, že nedisponujete hotovosťou. Naši špecialisti sa pustia do vypracovania znaleckého posudku, ktorý určí hodnotu pozemku. Následne bude bankou poskytnutá hypotéka, v ktorej založíte pozemok a zároveň budete disponovať financiami na stavbu domu.

          Hlavu však nemusíte vešať ani v prípade, že pozemok nevlastníte. Ak však disponujete pravidelným príjmom, váš problém je vyriešený. Naši poradcovia vám veľmi radi pomôžu s kombináciou hypotéky a stavebného sporenia, ktoré vám umožní kúpiť si pozemok pod stavbu a potom postupovať rovnako ako v prvom prípade. Nie je nič jednoduchšie.

          V prípade akýchkoľvek otázok nás neváhajte kontaktovať a radi vám pomôžeme s každou otázkou či dilemou, ktorá u vás číha. Svoje služby staviame na profesionálnom a individuálnom prístupe k našim klientom.

PLÁNOVAČ VÁŠHO DOMU

Prevedenie domu

Technológia domu

Máte záujem o financovanie prostredníctvom hypotéky?

6 + 9 =