PROJEKT     Z402

Dom s garážou a obývacou izbou

TECHNICKÁ ŠPECIFIKÁCIA

Úžitková plocha

142,0 / 199,5 m²

Zastavaná plocha

245,0 m²

Objem

649,09 m³

Výška domu

6,28 m

Min. rozmer pozemku

25,26 x 27,76

POPIS

Jednopodlažný dom v modernom štýle s viacstupňovou strechou a dvojgarážovou garážou.

Fasádová výzdoba pozostáva z kombinácie bielej s drevom a farebného prízvuku, ktorý je možné voľne zvoliť.

Umiestnenie obývacej izby z prednej strany je jedinečnosťou projektu, pretože v závislosti od typu pozemku sú chvíle, kedy je obozretné umiestniť obývacia izba .

Priamy vplyv na vzhľad domu. Dom sa vyznačuje veľkým zasklením navrhnutým z prednej strany, obývacia izba je zvýšená a dosahuje výšku 1,5 podlažia.

Interiér je rozdelený na dve zóny: deň – z prednej strany a noci – zo záhrady. Kuchyňa bola umiestnená v dennej zóne, vďaka ktorej sa môžeme pozrieť cez okno, ktoré Vás príde navštíviť.

Ak chcete, je možné oddeliť kuchynský kút od obývacej izby s deliacou stenou a zavesiť kuchynské skrinky na stenu. Priľahlá špajza je veľká výhoda v prípade udržiavania otvorenej kuchyne.

Z obývacej časti a jedálne boli vložené posuvné sklenené steny, čo prinieslo sklený efekt vstupu do záhrady. Poskytujú obrovské množstvo denného svetla. Otvárajú tiež bariéru a rozširujú dennú zónu pre terasu. Rozloženie prednej alebo prednej terasy možno vybrať v závislosti od plochy pozemku a jeho podmienok, šírky a vzdialenosti od pozemku suseda.

V nočnej zóne boli navrhnuté 4 izby – 3 pre deti a 1 hlavnú spálňu pre rodičov s vlastnou kúpeľňou a šatňou.

Na chodbe je pre hostí  toaleta. Môžete pridať dvere za toaletou, aby ste jasne oddelili prístup do nočnej zóny pre návštevníkov.

Na ľavej strane domu bola navrhnutá dvojgarážová garáž, ktorá môže byť posunutá až k predpísanej vzdialenosti od plotu suseda. Ak je pozemok užší a nepotrebujeme garáž s dvoma parkovacími miestami, môžeme ho skráti. Nie je to zložitá alebo nákladná zmena.

Z402 je domový projekt venovaný pre moderné rodiny.