PROJEKT     Zx158

Galéria

Pôdorys

Moderný dom do písmena “U”

TECHNICKÁ ŠPECIFIKÁCIA

Úžitková plocha

155,6 / 197,0 m²

Zastavaná plocha

254,2 m²

Objem

556,63 m³

Výška domu

5,05 m

Min. rozmer pozemku

26,94 x 29,76

POPIS

Projekt Zx158 je dom, ktorý je navrhnutý dušou svojho tvorcu – moderný, s výrazne charakterizovaným charakterom, plným krásy, jednoduchosti, symetrie a racionálneho usporiadania. Vnútri, silné, bijúce, horúce srdce zelenej predsiene!

Dom je jasne rozdelený na dve časti – časť obývacia a nočná. Prvé krídlo je v ľavom krídle. K dispozícii je kuchynský kút so vstupom do spajze a praktický ostrovček nám poskytuje veľa priestoru, aby sme sa mohli dopriať pri varení. Obývacia izba je prepojená s jedálenským kútom. Okrem teplého úsmevu dámy domu, atmosféra bude zohrievaná pri krbe.

Pravým krídlom našej rodinnej pevnosti sú štyri spálne. Každá z nich má prístup na terasu, takže je možné úspešne premeniť na potrebné izby. Jedna z izieb má vlastnú šatňu a kúpeľňu. To umožní väčšiu slobodu a to, ako muži hovoria s úsmevom: “ženy v dome to určite ocenia!”

Keďže už sme sa zaoberali problémom “mužskosť” a “ženskosť”, nezabudnime dodať, že to je dôvod na výstavbu dvoch parkovacích miest v tejto garáži. Jeno pre “ňu”, a druhé pre “neho”. Nepochybne najväčšou výhodou opísaného projektu zostáva stále živá predsieň. 

“Pači sa Vám? Nám určite….”